Hizmetler

3D GÖRSELLEME

Web tabanlı 3D showroom

3D showroom uygulamaları ile ürünleriniz 3 boyutlu olarak görüntülenebilmektedir. Bu sayede ürünlere istenilen açıdan bakabilme, istenilen renk, doku ve malzeme seçeneleklerini uygulayıp müşterinin isteği doğrultusunda kombinasyonlar oluşturulabilmektedir. Üstelik bunlar için internet tarayıcısına herhangi bir 3. parti eklenti kurulmasına gerek yoktur.

Örnek uygulama

Web tabanlı 3D gezinme

3D gezinme uygulamaları sayesinde tıpkı bir bilgisayar oyunu oynar gibi bir evde, bir caddede ya da herhangi bir mekanda gezinme imkanı sunulmaktadır. Üstelik bunu yaparken aynı zamanda gezinilen ortamla etkileşimde bulunabilir, örneğin bir ev zeminindeki parke modelini, duvar kağıdı modelini, dolap renkleri gibi birçok nesneyi kendi arzunuza göre kişiselleştirebilirsiniz. İnternet tarayıcısı üzerinde çalışabilmekte ve herhangi bir eklentiye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Örnek uygulama

3D Animasyon

3 boyutlu animasyon konusu çok geniş bir alanı kapsamaktadır. Bu bağlamda karakter animasyonu, çeşitli fizik simülasyonları, makine animasyonları ve hayal gücü nispetinde birçok alanda animasyon uygulamaları yapmaktayız. 3D animasyon ile çeşitli eğitim videoları hazırlanabilir, ürün tanıtımlarınız yapılabilir ve çok güçlü reklam çalışmaları yapılabilir.

Mimari Görselleme

Mimari görselleme günümüzde özellikle inşaat sektörünün olmazsa olmazları arasındadır. Henüz bitmemiş bir projenin gerçeğe çok yakın görünümünü önceden elde etmek mümkün olmaktadır. Bu sayede bir projenin henüz bitmeden tanıtımı yapılabilmekte ve müşterilerinizle buluşturma imkanı sunulabilmektedir.

YAZILIM

Masaüstü Uygulamalar

Windows işletim sistemi tabanlı bilgisayarlar için uygulama çözümleri sunmaktayız. Bu bağlamda kurumlara özel otomasyon yazılımları ve daha birçok amaca yönelik uygulama geliştirmekteyiz.

Web Uygulamaları

Asp.NET alt yapısı üzerine kurulu web tabanlı uygulama çözümleri sunmaktayız. Çeşitli amaçlara yönelik Web servisleri, özel fonksiyonlar ihtiva eden web sitelerinin programlanması bu alanda yaptığımız başlıca çalışmalardır.

Mobil uygulamalar

Mobil uygulamalar özellikle akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte yazılım dünyasının en önemli gereçlerinden biri haline gelmiştir. IOS ve Android tabanlı uygulamalar ile kurumunuzun iş süreçleri çok daha hızlı bir şekilde tamamlanacak ölçüde kısaltılabilmekte, iş verimliliği artırılabilmektedir.

Mikroişlemci programlama

Mikro işlemciler özellikle otomasyon sistemlerinin temel parçasıdır. Garaj kapısı, akıllı evler, dijital ekranlar gibi birçok alanda bu teknoloji kullanılmaktadır. Mikroişlemci programlama ve mikroişlemcinin diğer çevresel birimlerle entegrasyonu ile birçok amaca yönelik çözümler üretilebilmektedir.

Veritabanı yönetim sistemleri

MSSQL, MYSQL, Access Veritabanları

MÜZİK, SES EFEKTİ YAPIMI

Jenerik Müzik Yapımı

Ses Efekti

Seslendirme